מקרי בוחן

הלקוחות של איימס

לא קל להחליט עם איזו חברת שיווק דיגיטלי לעבוד. הנה דוגמאות ללקוחות שעבדו איתנו, שיעזרו לכם להחליט:

תחום המלונאות

ענף המלונאות באירופה תחרותי ביותר. אחרי שהלקוח עבד איתנו כדי להגביר את התפוסה במלון הוא נאלץ לבנות אגף נוסף. מה יכול להיות טוב יותר?

חברה המייצרת מוצרי מטבח לעסקים נהנתה מעלייה גדולה במכירות אחרי שהתחלנו לעבוד איתה. בשלב מסוים הם אמרו לנו שהם אינם מסוגלים לעמוד בקצב ההזמנות. זה היה נהדר בעבורם. אבל נהדר פחות בעבורנו. הם הפסיקו לעבוד איתנו משום שמשכנו אליהם יותר מדי לקוחות חדשים.

תיירות רפואית

פנתה אלינו חברת תיירות רפואית חדשה שטיפלה בעצמה בקידום אתרים עד לאותו זמן. הם רצו להגדיל במהירות את התנועה באתר שלהם, והם חשבו שמחלקת קידום האתרים שלהם איננה מסוגלת לכך. הם הציעו שכר בסיס, וכן בונוס גדול שנקבל אם נעמוד ביעד שהציבו בתוך שנה אחרי ההגעה ליעד הם ייטלו את קידום האתרים לידיהם.

כעבור חודשיים הם התקשרו וביקשו לסיים את החוזה בינינו משום שהם לא ראו את כמות התנועה שלה ציפו. אני זוכר היטב את שיחת הטלפון משום שהייתי באמצע משחק סקווש.

הסברתי להם שאנחנו עובדים באופן שיטתי מאוד. בשלב הראשון אנחנו עורכים מחקר בנושא, אחר כך אנחנו מפתחים אסטרטגיית פעולה ורק אז אנחנו מיישמים אותה. הם הסכימו לתת לנו חודש נוסף ליישם בו את האסטרטגיה שפיתחנו. הגענו ליעד שהם הציבו חצי שנה לפני המועד שהוסכם קיבלנו את הבונוס שהובטח לנו כעבור שישה חודשים בלבד.

תיירות ביפן

לפני כמה שנים קיבלתי מייל מחברה אמריקאית, ובו הם ביקשו שנחליף את חברת השיווק הדיגיטלית שאיתה עבדו עד אז. הפרט הבלתי שגרתי היחיד בבקשה שלהם היה ששפת השיווק תהיה יפנית. מאחר ואני אוהב אתגרים הסכמתי מיד. אנחנו עובדים איתם זה למעלה מחמש שנים, ואף עזרנו להם בשיווק דיגיטלי בקוריאנית.

מכשור רפואי

רבים מלקוחותינו עובדים איתנו זה שנים רבות. אחד הלקוחות שלנו עובד איתנו זה חמש-עשרה שנים, אבל במהלך חמש-עשרה השנים הללו הוא הפסיק לעבוד איתנו. פעמיים! אולם בשתי הפעמים הם חזרו אלינו. טוב לדעת שלקוחות חוזרים אלינו גם אחרי שהם מנסים את המתחרים שלנו.

אימוני כוח

קיבלנו לידינו  קמפיין פרסום עבור מוצר המשמש לאימוני כוח. הפסקנו את קמפיין מודעות ה-AdWords במנועי החיפוש משום שהם היו פשוט בזבוז של כספי הלקוח. מודעות ופוסטים בפייסבוק משכו למעלה מ-1.3 מיליון לייקים ומאה אלף עוקבים. החשיפה המוגברת הזו הביאה לעלייה במכירות.

רוצים לדעת עוד? פנו אלי: ron@aims.co.il