שיווק דיגיטלי בינלאומי

קידום אתרים בינלאומי

קידום אתרים בינלאומי לא חייב להיות מסובך. אנו בונים את האסטרטגיה הגלובלית שלך באופן בו אנו לוקחים בחשבון תקציב, אסטרטגיה עסקית, לקוחות ומתחרים. אנו מסייעים לחברות B2B, לעסקי צרכנות גלובליים ופועלים בתוך שווקים בינלאומיים משנת 1998.

קרא עוד>>

פרסום במנועי חיפוש ובאתרי אינטרנט – הגישה שלנו

ראינו יותר מידי מסעות פרסום שהתמקדו בתנועה במקום במכירות ולידים. מיד שינינו את מטרות מסעות הפרסום והתמקדנו ברווח או בלידים. אם אתה שם לך למטרה מדינות בהן לגוגל יש נתח שוק קטן, אנו יכולים בנוסף לנהל את מסע הפרסום שלך במנוע החיפוש המקומי

קרא עוד>>

פרסום בינלאומי במדיה החברתית

לאחד מלקוחותינו היה קמפיין “Google Ads” שנוהל על ידי חברה אחרת. כאשר ניתחנו עבורו את נתוני התשואה שקיבל עבור השקעתו הבנו שעלינו לסגור את הקמפיין מיד וכך עשינו. מיד לאחר מכן פתחנו בקמפיין “שיווק מחדש” (remarketing) בלבד ובהמשך התמקדנו בפייסבוק.

קרא עוד>>

ניתוח פעילויות אינטרנט

אחת השגיאות הנפוצות היא לא לפלח את התנועה לפי מדינה. ההתנהגות באינטרנט יכולה להשתנות באופן מהותי ממדינה למדינה. במדינה אחת תיתכן תנועה רבה ללא קונים ובאחרת תיתכן תנועה אורגנית נמוכה, אך מכירות רבות.

קרא עוד>>

אופטימיזציית המרות – גידול במכירות ובלידים

לאחד מלקוחותינו העוסק בתחום התיירות היה אתר רב לשוני בו השפה החשובה ביותר הייתה יפנית. כאשר העברנו אלינו את השיווק הדיגיטלי מידי החברה היפנית הנחנו כי השפה בה השתמשו באתר תהיה טובה. אך טעינו.

קרא עוד>>