ביקורות שיווק דיגיטלי על ידי לקוחותינו

אחת ההמלצות הטובות ביותר שלנו היא לא במילים אלא בלבנים – מלון שאנו עובדים עבורו בתוספת באגף אחר של חדרים—יותר מהכפלת הקיבולת שלהם — הכל בגלל עבודת השיווק שלנו על אינטרנט. כשזה קורה, מי צריך מילים?

יש לנו כמה לקוחות שמסרבים לכתוב לנו המלצות. הם לא רוצים שהתחרות תדע שאנחנו עובדים עבורם. למרות שאנחנו מצטערים שלא נוכל לפרסם את ההמלצה: נשמח לקבל את המחמאה.

עם זאת, יש לנו מזל שיש לנו לקוחות רבים שמוכנים לכתוב המלצה:

 אנחנו משתמשים בשירותי איימס במשך מספר שנים. הם בעלי יכולת הבנה גבוהה ותגובתיות מהירה. אנו משתמשים בשירותי קידום האתרים שלהם במספר שפות (יפנית, קוריאנית וסינית) עבור חצי תריסר עסקי אטרקציות התיירות שלנו. אנו גם מבצעים אצלם קמפייני פרסום עונתיים מעת לעת כגון מבצעים למשפחה, מבצעי חג וכו’.

אנחנו בעולם העסקים כבר 25 שנים והשתמשנו במספר רב של חברות שיווק דיגיטלי ביפן, פיליפין, רוסיה, קוריאה, וארה״ב. איימס היא הקבוצה המקצועית והיעילה ביותר שמצאנו עד כה. באמת שלא אוכל לומר מספיק דברים טובים על רון והצוות שלו. תוצאות יוצאות דופן ושירות נהדר.

מארק בלדיגה

יו”ר ומנכ”ל קבוצת באלדיגה

איימס שינו לחלוטין את הדרך בה אנו מפרסמים את התוכן באתר שלנו. הם עזרו לנו ליעל את מערכת הניווט שלנו ולבצע פיתוח מתמשך של אסטרטגיות מגוונות להגברת תנועה רלוונטית באתר שלנו. התוצאות היו זרם קבוע של לידים איכותיים בעלות נמוכה.

רות בריגר

מנהלת שיווק, BOScom בע”מ, תרדיון, ישראל

רון מומחה בתחומו ובמאמצינו לשפר את תוצאות מודעות האינטרנט שלנו במנועי החיפוש, השיג לנו תשואה מהירה עבור ההשקעה. מאז, אני ממליץ לקולגות שלי על רון ואמשיך לעשות זאת.

Software Security Company

התרשמתי מאוד כמה אתם מאורגנים, מכווני מטרה וכמה אתם טובים בכל דבר. עד כה, היה לי העונג לעבוד איתכם.

ג'וש סטאר

 Nanonics Imaging Ltd

לא הייתה לנו בעיה כלל להתחיל לעבוד איתכם, למעשה, החלטנו לעבוד איתכם לאחר שיצרנו קשר עם חברה אחרת שהייתה זולה יותר באופן משמעותי וזאת חרף העובדה כי העלות הייתה שיקול משמעותי עבורנו. בסך הכל, הרגשנו טוב בנוגע לעבודתנו איתכם. המכירות גדלו בוודאות.

אתר מסחר אלקטרוני

ארה”ב

שלום לכולם באיימס! אני לקוח מאוד תובעני. רוב הספקים מאכזבים אותי ואינם עונים על הציפיות שלי. כמעט ללא ספק, כאן או במקומות העבודה הקודמים שלי, דוחפים את פעולות הלקוח קדימה ולכן הם לא פרואקטיביים. איימס הרשימו אותי בכל התחומים! אתם אנשים נפלאים העובדים במקצועיות רבה.

ה. לקוח מסחר אלקטרוני באירופה

השתמשנו בחברה שנקראת איימס. החברה ממוקמת בישראל דבר שהופך את התקשורת למעט בעייתית עקב השעות השונות, אולם הם נהדרים ובעלי הגיון רב יותר מחברות מקומיות. לאחר התקופה הראשונה, תקשרנו בעיקר בדואר אלקטרוני למעט במקרים דחופים. לבעלים של החברה קוראים רון ספינר (הוא אמריקאי) ותוכלו להשיג אותו במייל: ron@aims.co.il או שתוכלו להתקשר אליו ( אבל זכרו יש 7 שעות הפרש שיש לקחת בחשבון).

בת שבע מרקוס

מנהלת קבוצת MAZE ניו יורק, ארה”ב.

עבודה טובה חברים! אני מקבל באופן ניכר יותר בקשות, שיחות, אימיילים והזמנות. אני לא בטוח האם ההזמנות מגיעות באופן אורגני או דרך PPC, אך הדירוג האורגני כולו נמצא במיקום – 7 הכי גבוהים שהיינו אי פעם.

הארי

ג. מנהל אתר מסחר אלקטרוני, ארה”ב

אתם שרותיים ונעניתם באופן חיובי לבקשתינו העבודה איתכם התניעה את תהליך השיווק הדיגיטלי בחברה, דבר שלא נעשה לפני כן, ולכן כל הצעה הניעה תהליך חדש. תודה על העבודה המשותפת.
חיים שוורץ

מנהל שיווק ומכירות גלובל | חברת תפן

 הייתי סקפטית בנוגע להשקעת כסף בשיווק דיגיטלי. גילינו שהחזר ההשקעה הטוב ביותר שלנו הגיע מתערוכות ומשיווק ישיר. שיטות פרסום ושיווק אחרות פשוט לא עבדו. רון שכנע אותנו לנסות זאת עם אחת החברות שלנו ומאז הכול היסטוריה. בתמורה להשקעה מינימאלית, השגנו לידים רבים – חלקם מאוד גדולים, שלא היינו מקבלים ללא העבודה של איימס דיגיטל. לאחרונה הגדלנו שוב את התקציב עבור שיווק דיגיטלי.

לינדה ברכה

מנכ”ל | Go Green Packaging, CPT Plastics Inc, וויסקונסין, ארה”ב

לא ידעתי בדיוק למה לצפות לפני שהתחלנו. הבנתי שאני חייב להופיע במנועי החיפוש והחלטתי לנסות ולראות מה איימס דיגיטל יכולים לעשות. המכירות הרבה יותר טובות כיום מעבר למה שיכולתי לצפות.

השם שמור

במערכת לבקשת הלקוח

איימס נתנו לנו שירות מצוין, מעבר לכל חברות ה-SEO שהיה לנו ניסיון עימם בעבר. הם בעלי ידע רב מאוד ותמיד זמינים עבור התייעצות. הם עונים על הצרכים שלנו בכך שיוצרים רעיונות באופן עצמאי בכדי לקדם את מטרות השיווק באינטרנט שלנו, דבר שחוסך לנו הרבה זמן יקר.

מריה אוריאן

 מנהלת מרקום, MIS טכנולוגיות שתלים בע”מ, ישראל

אנחנו יודעים הרבה על שיווק אבל בהחלט נתתם לנו שיעור. אנו מצפים להמשיך את עבודתנו איתכם.

דוד ויטה

סמנכ”ל אסטרטגיה ויזמות שיווקית, EVR בע”מ, תל אביב, ישראל

אנחנו מאוד שמחים בדירוג שלנו ובגלל האתר התחלנו לקבל בירורים מלקוחות ישירות מהמפיצים שלנו. שוב תודה רבה על העבודה המצוינת שעשיתם עד כה ואנו נהיה עמכם בקשר בהמשך השנה. [הם הפסיקו לעבוד איתנו כי הם קבלו יותר מידי הזמנות מהאתר (: ]

פאול פן

 מכירות ושיווק, פלבם, קיבוץ עין חרוד, ישראל

אנחנו מעריכים מאוד את המסירות והעבודה הקשה שאתה והצוות שלך הובלתם עד כה, פיתחתם את החשיפה האינטרנטית שלנו דבר שהוביל להפניות מכל סוגי התעשיות. איימס תמכו בנו מאז שצמחנו, נכנסנו לשווקים חדשים ותקשרנו בשלט רחוק עם לקוחות פוטנציאליים ברחבי העולם המחפשים את שירותי המודיעין והתמיכה המבצעית שלנו.

חברת ביטחון בינלאומית

השם שמור במערכת לבקשת הלקוח

העבודה שלכם עוזרת מאוד. סטודנטים רבים יודעים על התוכנית שלנו דרך האתר ומילאנו את כל התוכנית.

אליעזר שליו

פרופסור בתוכנית בית הספר לרפואה לסטודנטים מצפון אמריקה של הטכניון, ישראל

כאשר אני עובד עם איימס יש לי את ההרגשה שכולנו קבוצה אחת עם אותם המטרות. קשה לדעת ב100% מהיכן כל מטופל מגיע. אולם, אני יכול לומר בביטחון שיש לנו את היכולת לצמצם את קמפיין המייל הישיר שלנו מבלי לסבול מאובדן של מטופלים. בנוסף, אנחנו מקבלים הרבה יותר מטופלים ממה שהיה לנו עד היום. אני מתכנן להעביר עוד מהתקציב שלנו מקמפיין המייל הישיר לשיווק באינטרנט.

ד"ר ג'ק קלאוסנר

בוסטון