אחריות חברתית תאגידית

יעוץ בחינם להוספת ממ"ד

לאחר מלחמת המפרץ נחקק חוק המחייב בניית ממ”ד (מרחב מוגן דירתי) בכל דירה חדשה הנבנית. לבניית ממ”ד יש חוקים מיוחדים ודרישות שמטרתם להבטיח שהחדר יהיה מקום בטוח במקרה הצורך.

במלחמה הנוכחית, חרבות ברזל, אלפי טילים נורו לעבר ישראל מעזה ומלבנון. אין לדעת מה עתיד לקרות, אך ממ”ד בדירה הפך לכורח קריטי אף יותר מאשר בעבר.

על מנת לעזור לאלו המעוניינים לבנות ממ”ד, רון ספינר, אדריכל מוסמך, מציע ייעוץ אדריכלי בחינם (אך לא ייעוץ הנדסי) היכן למקם את הממ”ד שלכם.

ניתן לשלוח אימייל לכתובת ron@aims.co.il לקבלת ייעוץ בחינם.

ביחד ננצח.

מחירים מוזלים לעמותות -ללא מטרות רווח

אנו נותנים ללקוחות ללא מטרות רווח מחיר מוזל ולפעמים אפילו עובדים פרו בונו!

כחברת שיווק דיגיטלית, המטרה שלנו מתעלה מעבר לשורת הרווח. אנו מכוונים את הכישורים והמשאבים שלנו להשארת חותם חיובי. אנו מסורים לסיוע לארגונים ללא מטרות רווח לשפר את התהודה והיעילות שלהם. דרך התחייבות זו, אנו לא רק מניעים גידול עסקי, אלא עוזרים לבני אדם ותורמים לקהילות שלנו, הופכים את העולם הדיגיטלי לכלי לשינוי חיובי.

חיבורים- מיזם חברתי למציאת זוגיות

חיבורים הוא אתר ללא מטרות רווח למציאת זוגיות עבור נשים וגברים בגילאים  25-45. אתר חיבורים משתמש בגישה ייחודית של מנטורים לדייטינג הזמינים לחברי האתר. המנטורים מכירים את החברים ועוזרים להם לבחור דייטים פוטנציאלים מהאתר וכן מדריכים אותם במהלך תקופת הדייטינג עצמה.

כבעל מסור ואב לשישה, וכמנכ”ל AIMS, רון ספינר מגלם את הערך של משפחתיות. ניסיונו האישי מניע את מטרתו לסייע לשליחות של חיבורים. חרדת הקודש לאחדות משפחתית מקדמת את המסירות שלנו להבטיח שהעבודה המשמעותית של חיבורים תשגשג.