תקלה ב-Google Ads כאשר מוסיפים 50 מדינות כמקשה אחת.אל תשתמשו במהירות גלישה בזמן ממוצע בבדיקה של האתר

בגוגל אנליטיקס ישנו גרף מהירות אתר, המראה את זמן הטעינה הממוצע של דף. חשוב להפחית את זמן הטעינה זה בכדי לשפר את השמישות ולהגדיל המרות. אך אם לא תהיו זהירים, נתונים אלה יכולים לתת לכם מסקנות שגויות.

לדוגמה, הטבלה מראה כי לארה"ב ולבריטניה ישנן מהירויות טעינה של כ-5 שניות. לעומת זאת, לטורקיה, אשר הינה בעלת מספר משתמשים גדול, ישנו זמן טעינה של 13 שניות.

ארצות נוספות בעלות מספר קטן של משתמשים, כמו למשל וייטנאם וסרי לאנקה, גם להן יש זמני טעינה ארוכים.

אם זמן טעינה של 5 שניות הוא מקובל, והארצות האיטיות אינן שווקים חשובים, ייתכן ולא יהיה כדאי לשפר את זמן הטעינה של האתר. במיוחד אם הדבר פוגע בתפקוד האתר .

Avg Page Load Time data from Google Analytics

Avg Page Load Time data from Google Analytics
זמן טעינה של אתר תלוי באופן משמעותי במדינה

מהירות אתר בטלפון ניד לעומת מחשב נייח

מהירות הטעינה בטלפון ניד הינה כמעט ותמיד איטית יותר מאשר במחשב נייח. ישנן חברות B2B שעדיין רוב הלקוחות הם  גולשים במחשב הנייח. אך אחד הגורמים שגוגל אנליטיקס משתמשת בהם כדי לדרג את האתר שלך הינו מהירות האתר, והיא מתעדפת את נתוני הטלפון הניד (הידוע כדירוג "המובייל קודם").

הגברת מהירות האתר שלכם חשובה עבור קידום האתר, שמישותו והאופטימיזציה של המרות. השתמשו בגוגל אנליטיקס כדי לדעת בדיוק איפה עליכם להשתפר. אל תיפלו בפח של סקירת המהירות הממוצעת, בלי להתעמק בנתונים לפי מדינה, טלפון ניד לעומת מחשב נייח ועוד פרמטרים נוספים אשר הינם חשובים עבור האתר שלכם.

Popular Posts
Recent Posts
Categories
ארכיונים